Medyum Gül

Epilepsi hastalığı cinlerden kaynaklanır mı?

Epilepsi, beyinde bulunan sinir hücrelerinin aktivitesini bozarak kişinin tekrar eden nöbetler yaşamasına neden olan bir merkezi sinir sistemi hastalığıdır.

Epilepsi, beyinde bulunan sinir hücrelerinin aktivitesini bozarak kişinin tekrar eden nöbetler yaşamasına neden olan bir merkezi sinir sistemi hastalığıdır.

Epilepsi nöbetlerinin farklı türleri vardır ve bu nöbetler 2-3 saniye süren boş bakışlardan, kas seğirmelerine veya bilincin tamamen kaybolduğu nöbetlere kadar geniş bir yelpazede görülebilir.

Nöbetler hafif veya orta dereceli olsa dahi epilepsi tedavi gerektiren bir hastalıktır çünkü nöbetin ne zaman yaşanacağı belli olmadığı için (araba kullanırken, yüzerken…) hayati tehlike yaratabilir. Epilepsiyi kısaca özetlemiş olduk. Şimdi epilepsinin cinlerle alakasını kısaca açıklamak istiyorum.

Epilepsi belirtilerinin birçoğu cinler tarafından çarpılan insanlarda görülen belirtilerle aynıdır, örnek verecek olursak vücudun kasılması, bilinçsiz boş bakışlar, kasılmalar, ağzından köpükler çıkması, bayılmalar vs.

Bu belirtiler ortak belirtilerdir. Bu ayrımı biz nasıl yapabiliriz? Bu ayrımı sizler hastayı gözlemleyerek yapabilirsiniz. Hasta günün ayni saatlerinde bayılıyorsa ya da kriz geçiriyorsa kriz esnasında onu birilerinin korkuttuğunu soyluyorsa bu cinler tarafından çarpılmış bir hasta olduğunu gösterir. Ayrımı kesin ve net olarak öğrenmek istiyorsanız ilim irfan sahibi bir kişiden yârdim isteminizi tavsiye ederim. Yanlış teşhis yanlış tedaviyi pesinden getirir.

Yârdim istediğiniz kişileri iyi seçin. Bu konuda profesyonel yardıma ihtiyacı olan danışanlarıma teşhislerimde danışanımın durumu doktorluksa doktora yönleniyorum manevi bir sıkıntısı var ise bunu belirtiyorum. Saygılarımla…

Medyum Gül ile irtibat kurmak isteyenler için:

Telefon ve WhatsApp: 0534 354 54 33-0535 266 58 88

Yorum ekle