Medyum Gül

Cinler insanlara neden musallat olurlar? Korunmak için ne yapılmalı?

Selamın Aleykum dostlarım cinler insanlara sebepsiz yere musallat olmazlar.

Selamın Aleykum dostlarım cinler insanlara sebepsiz yere musallat olmazlar. Cinlerin insanlara musallat olması için;

1.KİŞİ VE YA AİLESİNE BÜYÜ YAPILIRSA :
Bir büyü yapabilmek için belli başka ritüeller ve cinlerden yardım almak zorundasınızdır. Büyü yapılırken yazılan kâğıdın insan üzerinde bir etkisi yoktur, yazılan kâğıda kişinin hayatını mahvetsin ya da düzeltsin diye bir cin görevlendirilir. Bu cin büyü yapılan kişinin yanında yıllarca görevini sürdürür. Görevli cin yaşam enerjisini büyü yapılan kişiden alır ve görevini yaptıkça üstleri tarafından kademe atlatılır. Büyü yapılan kişi yaşlandığı zaman elden ayaktan düşmeye başladığı zaman enerjisi de düşecektir. Görevli cin görevini yerine getirip kişiyi hayatı boyunca sıkıntıya sokup büyünün yapılış amacını yerine getirmiş olduğu için. Kişiden yeterli enerji alamayacaktır bu sebepten dolayı kişinin en yakın kan bağı olan evlatlarına geçip görevlerini o kişinin evlatları üzerinde devam edeceklerdir. Bu kısır döngü eğer ilim sahibi bir kişiye başvurulup ortadan kaldırılmazsa 6 göbek sülaleye geçecektir, tabi her geçişte görevli cinler güçlenerek kuvvetlenerek geçecekleri için her kuşağa daha ağır darbeler vuracaktır. Genelde 2 kuşak geçip 3 CÜ kuşaktaki insanları direk delirtme intihara sürükleme şeklinde ağır bir şekilde musallat yaşatırlar.

2.GECELERİ DESTURSUZ DIŞARI SICAK SU DÖKÜLÜRSE,SOBA KÜLÜNÜN OLDUĞU YERE BASILIRSA DIŞARI TUVALET İHTİYACI GÖRÜLÜRSE: 
Genel de acil ihtiyaç durumunda yada alkol almış vatandaşlarımızın aklı selim durumda olmadıkları için yaptıkları bu hareket çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Kafir olan Cinler boş arsalarda, tarlalarda, çöplüklerde, incir ağaçlarının altında, ormanda, su kenarlarında, mağaralarda, cami duvarlarının dış kısımlarında, soba külünün olduğu yerlerde, ev bahçelerinde ve tuvaletlerde genelde yaşarlar. Tavsiye edilmeyen bir durum olsa da mecburiyetten diyelim, dışarıya tuvalet ihtiyacınızı görürken çok dikkatli olun ve 3 sefer DESTUR kelimesini zikredin. Destur cinler den müsaade istemek için kullanılır. Soba külünün olduğu yerden geçmek zorunda kalırsanız ya da camdan lavaboya dökmek yerine dışarı dökerken 3 sefer destur dedikten sonra size ALLAH ın izniyle zarar vermezler.

3.BİR BAŞKASINA BÜYÜ YAPTIRIRSANIZ:
Sevdiğinize, eşinize vs. bir kişiye bağlama, ısındırma, uzaklaştırma, yakınlaştırma vs. gibi büyü yaptırdığınız cin musallatına maruz kalırsınız. Bunun sebebinde kısaca açıklıyım, bu tür ikili işkiller için yapılan büyülerde iki tarafa da görevli cin yönlendirilir ki soğuk olan taraf karşı tarafı iyi görsün, sevsin vs. diye. Birisine sizi sevsin siye bir işlem yaptırdığınız zaman ondan sonra ki hayatınızda cinlerin de bulunacağını ve cehenneme ebedi bir yer hazırladığınızı unutmayın.

4.YENİ DOĞUM YAPMIŞ 40 GÜNLÜK LOHUSALIK DÖNEMİNDE TEDBİR ALINMAZSA: Yeni doğum yapan anneler ve bebeklerinin kırklık dönemi dediğimiz lohusalık döneminde cinler alemine olan bağlantı kapıları açılır. Bu 40 günlük süre zarfında annenin baş ucunda kuran ı kerim konması, annenin yalnız bırakılmaması lazım, banyo ya çıplak bir şekilde değil ince bir gecelikle girmesi gereklidir. Bebek için alınması gereken tedbirler ise bebeği kucağımıza alırken veya bırakırken kesinlikle euzubillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim demeliyiz. Bebeğin beşiğine minik kuran ı kerim asmalıyız. KESİNLİKLE ANNENİN YA DA BEBEĞİN YATAĞININ ALTINA KURAN I KERİM KONMAMALIDIR. Annenin ya da bebeğin üzerine naz boncuğu asılmamalıdır, nazar boncuğundaki tek göz şeytanın simgesi ve şeytani varlıkların anlında bulunan tek gözdür onları simgeler.

5.AĞIR DEPRESYON, BUNALIM YAŞANIP VUCUDUN DİRENCİ DÜŞÜK BIRAKILIRSA: Cinlerle aynı dünya içinde farklı alemlerde yaşıyoruz. Bazı kâfir cinler insan enerjisiyle beslendikleri için sürekli enerjisini alabileceği insanlar ararlar. Depresyonda veya ağır bunalım içinde olup ALLAH CC isyan eden insanların manevi enerjileri düştükleri için menfez boşlukları açılır. Menfez boşlukları diğer alemle olan kapıdır. Cinler alemine olan kapının aralanmasıyla insan enerjisi arayan cinler kişiden beslenmek için ve kişiyi saptırmak için gelirler ve giderler, bu gidiş geliş bir süre devam eder ve bir süre sonra enerji akışı hoşuna giden cin kişiye geldiği zaman gitmez ve musallatı durumunda kalır. Bundan korunmak için de çok zor durumlarda kaldığımız zaman bile ALLAH CC isyan etmemeliyiz. Unutmamalıyız ki her şey ALLAH CC den o verdiyse muhakkak ki bir sebebi vardır, hayat bir sınavdır.

6.ZİHİNSEL VE FİZİKSEL ENGELLİLERE:
Engeli olan kişiler ile engeli olmayan kişilerin psikolojik durumları farklıdır. Engelli kişilerin ruhsal çöküntü yaşamaları daha kolaydır. Vücutları savunmasız kaldığı ya da olduğu için psikolojik olaraktan daha savunmasızlardı. Cinlerde ruhen ve bedenen savunmasız kalan insanların enerjilerini daha çabuk elde ederler. Zihinsel engelli kişileri cin musallatından korumak için onlara günlük okumalar yapmakta fayda vardır. Euzuillahi mineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim demeden hiç işlerini yapmayın. Fiziksel engelli kişiler ise kendileri okuyabiliyorsa okumalı okuyamıyorlarsa başkalarına kendileri için okutmalı veya kalplerinden zikretmelidirler. Cinlerden korunmak için okunması gereken ayetler CİN suresi NAS suresi ve FELAK Suresidir. İnsan oğlundan üstün varlık yoktur unutmayın.
BU MAKALE TAMAMEN BENİM TECRÜBE VE BİLGİLERİME DAYANARAK YAZILMIŞTIR ALINTI DEĞİLDİR. Saygılarımla..

Medyum Gül ile irtibat kurmak isteyenler için:

Telefon ve WhatsApp: 0534 354 54 33-0535 266 58 88

 

Yorum ekle