Medyum Gül

Medyum, Hoca, Metafizik Uzmanı vb. İlim sahiplerine danışmadan önce dikkat edilmesi gerekenler..!

Esselamun aleykum ve rahmetullah ve berakatuh sosyal medyadan medyum, hoca, metafizik uzmanı, vb. adı her ne olursa olsun cinler alemi ile bağlantıda olan kişileri ararken seçici olalım.

Esselamun aleykum ve rahmetullah ve berakatuh sosyal medyadan medyum, hoca, metafizik uzmanı, vb. Adi her ne olursa olsun cinler alemi ile bağlantıda olan kişileri ararken seçici olalım. Danışanlarımdan çoğu daha önce dolandirildiklarini, şifa bulamadıklarını, tacize uğradıklarını, durumlarının eskiye nazaran daha kotu bir hal aldığını vb. gibi şikâyetlerini bana anlatiyorlar. Sosyal medya da ilim sahibi birisini arıyorsanız eğer profilini iyi inceleyin sahte hesaplarla kesinlikle iletişime geçmeyin temasta bulunmayın.

-Kişinin profilinde kendisine günlük hayatta çekilmiş olduğu resimleri yok ise,

-Kişinin sosyal medya hesabında ki duvarında kendisinin yazıp paylaşmış olduğu sizlere yardımcı olacak ve aydınlatacak bilgiler yok ise.

-Paylaşmış olduğu gönderiler hep başkasının profilinden kopyalayıp yapıştırılmış ise

-Sayfasında paylaşmış olduğu gönderilerin tarihleri birbirine uzak ise

-Sayfasında ücretsiz bakim adi altında. Paylaşımlar ,50 tl ye 100 tl tılsımlı eşyalar, muska yapımı vs. Gibi şeyler var ise bu kişilerle kesinlikle ve kesinlikle iletişime geçmeyişiz güven sağlamayan kişilere bakim yaptırmayın ,anne adinizi vermeyin anne adinizi bilen bir kişi eğer ki şeytanin soyundan ve ona hizmet eden cinlerle çalışıyorsa size her şeyi yapabilir, sizi esinizden ayırıp kendine bağlayabilir ,sürekli ona maddi manevi yardımlarda bulunmanızı sağlayabilir, size cin musallat edebilir, aile düzeninizi bozabilir ,çocuklarınıza zarar verebilir, iş hayatinizi eksi yöne doğru sürükleyebilir ,size her turlu zararı verebilir o yüzden hoca ,hoca medyum ,medyum gezmeyin size güven veren ,tanıdığınız daha önce ondan şifa bulduğunu belirten kişilerin sizlere tavsiye ettiği kişilerden yârdim isteyin. İnanlar var onlara o yüzden Soyluyorum bunu 20 yaşında 25 yaşında kendini hoca sıfatını koyup yanına iki tane cin alıp internetten de havas ilmi kitabi alıp millete 100 tl ye 50 tl ye muska yazıp dağıtan çoluk çocuğa da inanmayın başvurmayın. İlimin hangi yasta geleceği belli olmaz ama insanlara da yardımcı olabilmek için uzun yıllar doğru bir kişiden eğitim alıp belli bir yasa gelindikten sonra tam anlamıyla insanlara yardımcı olabiliyoruz bizler. Ben ve benim gibi ilim sahibi insanlarında belli yaslarda atlaması gereken kademeler var bu kademeleri atlamadan belli bir seviye ye gelmeden cinleri, hadimleri, hüddamlari kontrol altına alıp onları kontrol edip, insanlara yarar sağlayamayız…

Medyum Gül ile irtibat kurmak isteyenler için:

Telefon ve WhatsApp: 0534 354 54 33-

3 yorum

  • Slm adım metin kıbrıstan yazıyorum define bakımı yaptırmak istiyorum kime başvurduysam geri dönüş olmuyor define detaylı nokta bakımını nasıl yaptıra bilirim