Medyum Gül

Manevi bakım nedir?

Manevi Bakım kişinin; ismi yaşı, anne ismi yaşı, baba ismi yaşı bilgilerini alarak ve bu bilgileri iletişimde olduğum varlıkları kullanarak kişinin yaşadığı sıkıntıların sebebini öğrenmek için yaptığım bir nevi seanstır. 

Manevi Bakım kişinin:
-İsmi yaşı
-Anne ismi yaşı
-Baba ismi yaşı bilgilerini alarak ve bu bilgileri iletişimde olduğum varlıkları kullanarak kişinin yaşadığı sıkıntıların sebebini öğrenmek için yaptığım bir nevi seanstır.

BAKIM YAPTIRARAK NELERİ ÖĞRENEBİLİRSİNİZ?

Bakim yaptırarak :
-Sizin ve ailenizin üzerinde büyü var mi ? Varsa eger ne zaman ,kim tarafından (isim vermiyorum) tarif ediyorum,ne amaçla yapilmiş, ailede kime yapilmis, nereye yapılmış (ev,is yeri vb) ve size olan etkileri neler olmuş ogrenebilirsiniz.

-Cin musallatina maruz kaldiysaniz eger bu cin yada cinler size ne zaman gelmis,ne amacla gelmis,ve size olan etkileri nelerdir.

-Aile icinde huzursuzluk ve sorunlarinizin kaynaginda manevi bir etken var mi ?

-Hayatinizda bulunan sevgiliniz yada nisanlinizla sebesiz olarak bittigini dusundugunuz ayriliginizin kaynaginda manevi bir etken var mi ?

-isleriniz bereketsizse,elinizi attiginiz yer kuruyorsa yada kazandiginiz paranin bereketi yoksa bunun sebebinde manevi bir etken var mi ?

-Vucudunuzda bulunan ve henuz ortaya cikmamis hastaliklarinizi. Ogrenebiliyorsunuz.

Ofisimiz istanbul kucukcekmecede dir, bulundugumuz il disinda olupta ofisimize danismanlik hizmeti almak icin gelemeyen danisanlarimiza telefon uzerinden uzaktan bakim ve sikintilarinin cozumu ici Allah CC izin verdigi takdirde yardimci oluyoruz.
Danismanlik hizmetlerimiz randevulu ucretlidir.
Saygilarimla….

Medyum Gül ile irtibat kurmak isteyenler için:

Telefon ve WhatsApp: 0534 354 54 33-0535 266 58 88

 

2 yorum